باشگاه فیلم سوره، یک فیلم ی ساخته است؛ این اثر سوره با کش قوس‌های زیادی مواجه شد تا توانست اکران شود. البته موضوع حساسی را هم در نظر گرفته بود؛ تقابل دو تفکر قالب در کشور را. فیلم دیدن این فیلم جرم است» ارزش چند بار دیدن دارد و همچنین ارزش هزینه کردن و خریدن. دست به جیب ببرید تا کمی نیرو‌های فرهنگی این مرز و بوم دل‌خوش شوند.  من خود دوبار در دو روز متوالی این فیلم را دیدم.

باید تمام دیالوگ‌های را با دقت تماشا کنید؛ اگر خوب دقت کنید با هر دیالوگ یک شخصیت ی در ذهن‌تان تداعی خواهد کرد. 

نقد‌های تکنیکی که کار من نیست ولی نقد‌های محتوایی -هم مثبت و هم منفی- نسبت به این اثر دارم که البته الان نمی‌خواهم از آن‌ها بنویسم؛ ترجیح می‌دهم که بدون پیش فرض تماشا کنید و اگر عمری باقی بود و فرصت بود در آینده که این اثر به خوبی دیده شد کمی از آن‌ها را می‌نویسم.

معرفی این اثر در سایت باشگاه فیلم سوره

اگر نقد جدی از این اثر دارید و یا در جایی دیده‌اید خوش‌حال می‌شوم با من هم در میان بگذارید.

دیدن این فیلم جرم است (@jormmovie) • Instagram photos and videos

نحوه قرار دادن فیلم در بلاگ

موفق به تماشای ویلایی‌ها شدم

فیلم ۱۹۱۷

تجویز یک فیلم سینمایی برای دوران انتخابات

فیلم «غلامرضا تختی»

دیدن این فیلم جرم است

فیلم ,اثر ,هم ,دیدن ,جرم ,  ,این اثر ,این فیلم ,فیلم جرم ,جرم است ,از آن‌ها

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزشگاه و فروشگاه نجوا یادداشت های یک دانشجو backlinkflint سید‌ مجتبی‌ میرلوحی {شهید‌نوّاب‌صفوی} مدرسه علمیه بقیة الله الاعظم شهرستان نورآباد نمایش خانگی FazSongTV ریحان گراف آموزش مجازی مطالعات اجتماعی کافی نت و تعمیرات کامپیوتر قهرمانی